Vicera APU2.0 kaablipukid kespinge jätku- ja otsamuhvide paigaldamiseks 


Vicera APU2.0 kaablipukk on välja töötatud koostöös kogenud keskpinge kaablimontööridega. Kaablipuki abil muutub tööde teostamine lihtsamaks, ergonoomilisemaks ja efektiivsemaks. Kogemused on näidanud, et jätku- ja otsamuhvide paigalduste kvaliteeti on võimalik APU2.0 abil paremaks muuta. Kaablimontööri loomulik tööasend ei väsita tema selga.

APU2.0 kaablipuki igat klambrit on võimalik reguleerida vastavalt vajaminevale asendile. Kaabliklambreid saab nihutada külgede suunas ja üles-alla suunas. Isegi kui kaabel tuleb maa seest vertikaalselt ülesse, saab kaabli kinnitada klambri külge. Kõrgust saab reguleerida väga laias ulatuses. Kaableid saab kinnitada kaablipuki külge väga lähedal maapinnasele (kõrgusega 20 cm) ja maksimaalne kõrgus maapinnast on 145 cm. Kaablipuki jalgadel on palju erinevaid asendite võimalusi ja seetõttu saab seda kasutada peaaegu kõikide jätkumuhvide paigalduste läbiviimisel. Jalad saab reguleerida 180 kraadi nurga alla, et need toetuksid kaablikraavi põhja.
Kaabliklambrid on mõeldud kõikidele kesk- ja kõrgepingekaablitele välisdiameetriga 18 mm kuni 90 mm. 

APU2.0 on kaablimontöörile suurepärane kaaslane kõikidel alajaamade paigaldusel ja kaablitöödel. Seda kasutavad ka paljud kaablitarvikute tootjad koolitustel ja toodete esitlustel.

Kaablipuki näidised on kohapeal laos olemas (Peetris) ja nendega saab soovi korral alati tutvuda.

VIDEO

Andmed:

Pikkus                 180 mm
Laius                  730 mm
Maks. kõrgus  1300 mm
Min. kõrgus      300 mm

Kaal                       17 kg
Kaabli kasutus-
vahemik           Ø 18–90 mm